loading

BioCorpo to polski producent suplementów diety. Produkcja kontraktowa jest naszą codziennością. Wieloletnie doświadczenie w produkcji kontraktowej pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Odpowiadamy za jakość produktu przez cały okres jego ważności.

PRODUKCJA KONTRAKTOWA

BioCorpo to polski producent suplementów. Opracowujemy receptury produktów i technologie, przeprowadzamy próby technologiczne, badania stabilności. Zajmujemy się doborem komponentów produkcyjnych oraz przeprowadzaniem badań laboratoryjnych wraz z przygotowaniem dokumentacji jakościowej dla każdej partii.

REJESTRACJA SUPLEMENTÓW DIETY

Zajmujemy się opracowaniem dokumentacji i złożeniem Powiadomienia Głównego Inspektora Sanitarnego o wprowadzeniu po raz pierwszy do obrotu suplementy diety.  Wspieramy naszych Klientów w tym procesie. Odpowiadamy za jakość produktów przez cały okres ich ważności, od czasu wprowadzenia do obrotu. 

SUPLEMENTY DIETY DLA ZWIERZĄT DOMOWYCH

Na Państwa życzenie możemy zaprojektować, wyprodukować i zapakować mieszanki paszowe uzupełniające przeznaczone dla zwierząt domowych. Suplementy diety dla zwierząt stanowią skoncentrowane źródła składników odżywczych, witamin oraz minerałów, których celem jest uzupełnienie podstawowej diety zwierząt.

W każdej chwili zapraszamy do kontaktu  KONTAKT
O nas
ZAUFALI NAM KLUCZOWI POLSCY I ZAGRANICZNI DYSTRYBUTORZY

Jesteśmy polskim producentem kontraktowym suplementów diety. Mamy ponad 20-to letnie doświadczenie na rynku suplementów diety i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego. Posiadamy wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015, HACCP oraz GMP. Zajmujemy się doborem formulacji substancji aktywnych i pomocniczych, doborem materiałów opakowaniowych oraz przeprowadzeniem niezbędnych badań pozwalających na wprowadzenie suplementów diety do obrotu. Odpowiadamy za jakość produktu przez cały okres jego ważności.

NASZE PRODUKTY OFERUJEMY W POSTACI:
20
+
Lat doświadczenia
1218
+
ukończonych projektów
103
+
Zadowolonych klientów
7
+
Zdobytych nagród
Co oferujemy ?
PRODUKCJA KONTRAKTOWA SUPLEMENTÓW DIETY

PROBIOTYKI W POSTACI KAPSUŁEK TWARDYCH

suplementy diety zawierające szczepy bakterii, wspierające utrzymanie prawidłowej mikroflory jelitowej.

PROBIOTYKI W FORMIE PŁYNNEJ DLA DZIECI

suplementy diety w łatwej do podania formie zawierające żywe, liofilizowane bakterie probiotyczne.

KOLAGENY

w formie saszetek, pojemników z proszkiem lub w postaci kapsułek twardych wspierają skórę, kości oraz mobilność stawów. Kolagen jest cennym składakiem w walce z oznakami starzenia.

KAPSUŁKI MIĘKKIE

oleje rybie, witaminy, mikroelementy,  ekstrakty roślinne umieszczone w wygodnej formie kapsułki miękkie.

JAK POWSTAJĄ SUPLEMENTY DIETY?

01
POMYSŁ I RECEPTURA

Prace nad produktem rozpoczynamy od pomysłu. Zajmujemy się określeniem składu zgodnie z wytycznymi Klienta, tworzymy receptury produktów, dobieramy formulację i opracowujemy Specyfikację Jakościową. Materiały opakowaniowe dopieramy indywidualnie do projektów.

02
SUROWCE DO PRODUKCJI

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, zaufanymi dostawcami surowców i materiałów opakowaniowych. Zależy nam na najwyższej jakości, dlatego badamy wszystkie surowce w akredytowanych Laboratoriach. Po weryfikacji zgodności wyników surowce zwalniane są do produkcji.

03
PRODUKCJA SUPLEMENTÓW

Produkowane produkty są wytwarzane w Zakładach Produkcyjnych, które pracują zgodnie ze standardami GMP, HACCP oraz ISO 22 000:2018. Produkcja obejmuje szereg procesów wytwórczych nad którymi sprawujemy kontrolę. Po zakończonej produkcji sprawdzamy wszystkie dokumenty jakościowe, w tym protokoły produkcji.

04
PRODUKT GOTOWY

BioCorpo posiada wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015, co świadczy o najwyższym poziomie usług.  Badamy produkty gotowe i sprawdzamy ich zgodność ze Specyfikacją Jakościową. Przygotowujemy dokumenty jakościowe, które zawierają wyniki i wykaz wykonanych badań. Produkt zostaje przekazany Klientowi, zwalniamy do sprzedaży.

NASZE BESTSELLERY