loading

BioCorpo to polski producent suplementów diety. Produkcja kontraktowa jest naszą codziennością. Wieloletnie doświadczenie w produkcji kontraktowej pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Odpowiadamy za jakość produktu przez cały okres jego ważności.

BIOCORPO – producent suplementów
O NAS

O NAS

Jesteśmy polskim producentem kontraktowym suplementów diety. Posiadamy ponad 20-to letnie doświadczenie na rynku suplementów diety i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego. Posiadamy wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015, HACCP oraz GMP. Zajmujemy się doborem formulacji substancji aktywnych i pomocniczych, doborem materiałów opakowaniowych oraz przeprowadzeniem niezbędnych badań pozwalających na wprowadzenie suplementów diety do obrotu.

Najważniejsza jest dla nas jakość, dlatego skupiamy się na niej na każdym etapie procesu produkcyjnego; od przeprowadzanie badań surowców, po kontrolę produkcji i badaniem produktu gotowego.

Odpowiadamy za jakość produktu przez cały okres jego ważności.

W ramach współpracy dzielimy się wiedzą dotyczącą zmian w przepisach, które przekładają się na produkt już wprowadzony do obrotu oraz dla nowych projektów. 

Nasze produkty oferujemy w postaci:

  • tabletek powlekanych
  • tabletek niepowlekanych
  • kapsułek miękkich żelatynowych i wegańskich
  • kapsułek twardych żelatynowych, celulozowych oraz typu DR z opóźnionym uwalnianiem
  • kapsułek miękkich twist-off
  • saszetek 4g i 12g, proszków
  • produktów w postaci kropli i syropów.

Zapewniamy kompleksową usługę – od momentu pomysłu, aż po jego realizację w postaci produktu gotowego. BioCorpo posiada bogate portfolio produkcji, które zrealizowaliśmy w trakcie naszej ponad 20-to letniej działalności. Nowoczesny park maszynowy, znajomość prawa żywnościowego i zachowanie najwyższych, europejskich standardów produkcji pozwala nam na zapewnienie naszym Klientom satysfakcji z współpracy i produktów o niepodważalnej jakości. Produkcja suplementów oraz produkcja kontraktowa to nasze specjalizacje.