loading

BioCorpo to polski producent suplementów diety. Produkcja kontraktowa jest naszą codziennością. Wieloletnie doświadczenie w produkcji kontraktowej pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Odpowiadamy za jakość produktu przez cały okres jego ważności.

CERTYFIKAT JaKOŚCI
STAWIAMY NA JAKOŚĆ

KONTROLĘ PRODUKCJI PROWADZIMY W OPARCIU O NAJWYŻSZE STANDARD JAKOŚCIOWE - PRACUJEMY ZGODNIE Z ISO 9001:2015, ISO 22000:2018, GMP I HACCP.

Najważniejsza jest dla nas jakość, dlatego stawiamy na nią w na każdym etapie procesu produkcyjnego. Badamy wszystkie surowce wchodzące w skład produktu gotowego, jak i gotowy produkt.  Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami surowców i materiałów opakowaniowych.  Produkcje prowadzone są w certyfikowanych Zakładach Produkcyjnych, które pracują zgodnie ze standardami GMP, HACCP oraz ISO 22 000:2018.

Na bieżąco śledzimy zmiany wprowadzane w Rozporządzeniach Unii Europejskiej.

Jesteśmy odpowiedzialni za jakość naszych produktów w całym ich okres ważności.

Produkcja suplementów diety BioCorpo prowadzona jest w oparciu o najwyższe standardy jakościowe. Posiadamy wdrożoną normę jakościową ISO 9001:2015, HACCP oraz GMP.

W Biocorpo stawiamy na jakość i bezpieczeństwo dlatego badamy zarówno surowce jak i produkty gotowe. W certyfikowanych, akredytowanych laboratoriach wykonujemy badania mikrobiologiczne, badania metali ciężkich, badania wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych (WWA), badania alkaloidów pirolizydynowych, badania napromieniowania oraz wszystkie inne, zależne od specyfikacji produktu.

Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i inwestujemy w nowe maszyn w celu zapewnienia najwyższej jakości i niezawodności naszych usług.

Lubimy to co robimy i troszczymy się o naszych klientów dbając aby do nas powracali.